Kaymakamımız Sayın Aziz MERCAN görevine başladı.

Video az sonra yüklenecektir. ( Tanıtımı Geç > )

yonetim

Işıkları Kapat

Hata Bildir

Kaymakamımız Sayın Aziz MERCAN görevine başladı.

Kaymakamımız Sayın Aziz MERCAN görevine başladı.

Anasayfa » Videolar » Kaymakamımız Sayın Aziz MERCAN görevine başladı.
Kaymakamımız Sayın Aziz MERCAN görevine başladı.
20 Ağustos 2017 Tarihli ve 30160 Sayılı Resmî Gazete’de yayınlanan İçişleri Bakanlığı’na ait atama kararı ile Karasu Kaymakamlığı’na Kaymakam Sayın Aziz MERCAN görevine başladı.
Aziz MERCAN Kimdir?
1967 yılında İzmit doğumlu olan Sayın Aziz MERCAN İlk ve Orta Öğrenimini İzmit’te tamamladı. 1984 yılında Ankara Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümüne girdi ve 1988 yılında mezun oldu.
1990 yılında Sakarya Kaymakam Adayı olarak mesleğe girdi. Konya İli Taşkent İlçesinde ve Mersin İli Gülnar İlçesinde Kaymakam Vekilliklerinde bulundu. 1992 yılında mesleki bilgisini geliştirmek üzere 8 ay süreyle İngiltere’de bulunmuştur. Kaymakamlık Kursunu Üstün Başarı derecesiyle tamamlayarak sırasıyla Denizli İli Honaz İlçesinde, Mardin İli Savur İlçesinde, Kütahya İli Emet İlçesinde ve Giresun’un Şebinkarahisar ilçesinde görev yaptı.
2006 yılında Batman Vali Yardımcılığına atanan Sayın Aziz MERCAN 2009 yılında Trabzon Vali Yardımcılığı ve 2012 yılında İstanbul Vali Yardımcılığına atanmıştır.
25.09.2017 tarihinde İlçemizdeki görevine başlamıştır.

10.10.2017 tarihinde eklendi 985 kişi izledi 

Yorumlar

Yorumlar

İlgili Terimler :

BENZER VİDEOLAR

Karasu Televizyonu Karasu Tv Kullanıcıları tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, sitemizin bu hususlarla ilgili, karasu.tv.tr'nin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. karasu.tv.tr® Copyright © 1999 - 2019

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle